xtb
Založte si demo účet zdarma 
79% CFD účtů je ztrátových
xtb


nxt

NXT kurz


NXT

NXT kurz 0,085 $
Změna ceny za (24 hodin) -3.26 %
Tržní kapitalizace 85 mil. $
Dno a vrchol 0,084 $0,09 $
Objem obchodů 5 mil. $
Změna ceny za 7 dní NaN %

Aktuální graf a vývoj ceny kryptoměny NXT

Zoom

Kde koupit nebo prodat kryptoměnu NXT - (NXT)

Krypotburza / Obchodováný pár Tržní hodnota obchodů za (24h)
HitBTC - NXT/USDT 183 885 $
Bittrex - NXT/BTC 161 777 $
HitBTC - NXT/BTC 869 721 $
Indodax - NXT/IDR 263 929 $
HitBTC - NXT/ETH 171 070 $
Poloniex - NXT/BTC 69 857 $
Upbit - NXT/BTC 1 mil. $
TOKOK - NXT/BTC 162 986 $
AEX - NXT/USDT 753 750 $
CoinEgg - NXT/BTC 49 374 $
STEX - NXT/BTC 2 590 $
STEX - FREE/NXT 2 003 $
SouthXchange - NXT/BTC 652 $
STEX - NXT/USDT 249 $
SouthXchange - NXT/DASH 0,021 $
STEX - VIT/NXT 0 $

NXT kalkulačka


Historické ceny a hodnoty kryptoměny NXT

Datum Otevírací rozpětí Dno a vrchol Objem obchodů

Novinky týkající se kryptoměny NXT

Titulek zprávy Server Date

menu

NXT graf NXT - predpoved / prognóza ceny Jak koupit NXT Jak vydělat NXT kurzu NXT kalkulačka

NXT graf

Vývoj ceny NXT (NXT) na grafu k USD / EUR / BTC


NXT - predpoved / prognóza ceny

Predikce nebo prognóza ceny do budoucna pomocí technické analýzy. Čísla ve widgetu znázorňující, kolik z různých indikátorů doporučuje na nákup / prodej NXT, dle časové osy od 1 hodiny do 1 měsíce.


Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru kryptoměny NXT. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.

Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru kryptoměny NXT, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj kryptoměny NXT je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže předikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrňuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu.

Jak koupit NXT

Jsou 3 možnosti jak koupit kryptoměnu NXT, můžete ji buď to koupit přímo na burze / směnárně - jejich seznam naleznete v horní části stránky pod odkazem "kde koupit", další možností je těžba, nicméně v dnešní době už je pro jednotlivce omezená, v neposlední řadě existují různé Faucet stránky, ale mezi nimi je mnoho podvodů, je tedy třeba si dát pozor.

Jak vydělat na NXT kurzu

CFD nebo smlouva o rozdílu Vám umožňuje obchodovat se změnami cen finančního nástroje - v reálných tržních podmínkách - bez nutnosti ho vlastnit. CFD jsou nabízeny pro aktiva jako jsou Forex, akcie, komodity, indexy, kryptoměn a další. CFD využívají finanční páky, což znamená, že můžete použít relativně malé množství kapitálu, známý jako marže, pro získání většího vystavení. Například pákový poměr 1: 2 znamená, že můžete otevřít obchod v hodnotě 2x násobku vašeho kapitálu.

Jak funguje finanční páka?

Dejme tomu, že cena NXT roste o 5% nebo klesá. Pokud si myslíte, že cena poroste, můžete otevřít nákupními obchod. Nebo můžete otevřít prodejny obchod, pokud si myslíte, že cena bude klesat. Váš zisk nebo ztráta je určena rozdílem mezi otevírací a uzavírací cenou obchodu vynásobenému množství smluv. Tedy pokud je finanční páka 1: 2 váš "obchod" neskončí v plusu 5%, ale 10%.

Takže jaké jsou hlavní charakteristiky CFD obchodování?

Pro znásobení velikosti vaší pozice můžete použít finanční páku. Otevření prodejních pozic je stejně jednoduché jako otevření kupních pozic, můžete tedy spekulovat i na pokles ceny NXT. Pro začátek obchodování je vyžadováno poměrně malé množství peněz.

NXT kalkulačka

NXT kalkulačka pro převod ceny na národní měny jednotlivých států, využít ji můžete pro konverzi kurzu Binance Coin na více než 5 jmen včetně CZK nebo USD. Kalkulačka umí i opačný postup, tedy konverze z národních měn do kryptoměn, například BNB k CZK nebo CZK k BNB). Přepočítací koeficienty kryptoměn jsou aktuální - aktualizace probíhá každou minutu.