xtb
Založte si demo účet zdarma 
79% CFD účtů je ztrátových
xtb


selfkey

SelfKey kurz


KEY

SelfKey kurz 0,022 $
Změna ceny za (24 hodin) 0.22 %
Tržní kapitalizace 60 mil. $
Dno a vrchol 0,021 $0,022 $
Objem obchodů 13 mil. $
Změna ceny za 7 dní NaN %

Aktuální graf a vývoj ceny kryptoměny SelfKey

Zoom

Kde koupit nebo prodat kryptoměnu SelfKey - (KEY)

Krypotburza / Obchodováný pár Tržní hodnota obchodů za (24h)
Bibox - KEY/USDT 4 959 $
Bibox - KEY/ETH 1 230 $
Uniswap V2 - KEY/USDT 3 232 $
Uniswap V2 - KEY/WETH 0 $

SelfKey kalkulačka


Historické ceny a hodnoty kryptoměny SelfKey

Datum Otevírací rozpětí Dno a vrchol Objem obchodů

Novinky týkající se kryptoměny SelfKey

Titulek zprávy Server Date

menu

SelfKey graf SelfKey - predpoved / prognóza ceny Jak koupit SelfKey Jak vydělat SelfKey kurzu SelfKey kalkulačka

SelfKey graf

Vývoj ceny SelfKey (KEY) na grafu k USD / EUR / BTC


SelfKey - predpoved / prognóza ceny

Predikce nebo prognóza ceny do budoucna pomocí technické analýzy. Čísla ve widgetu znázorňující, kolik z různých indikátorů doporučuje na nákup / prodej SelfKey, dle časové osy od 1 hodiny do 1 měsíce.


Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru kryptoměny SelfKey. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.

Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru kryptoměny SelfKey, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj kryptoměny SelfKey je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže předikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrňuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu.

Jak koupit SelfKey

Jsou 3 možnosti jak koupit kryptoměnu SelfKey, můžete ji buď to koupit přímo na burze / směnárně - jejich seznam naleznete v horní části stránky pod odkazem "kde koupit", další možností je těžba, nicméně v dnešní době už je pro jednotlivce omezená, v neposlední řadě existují různé Faucet stránky, ale mezi nimi je mnoho podvodů, je tedy třeba si dát pozor.

Jak vydělat na SelfKey kurzu

CFD nebo smlouva o rozdílu Vám umožňuje obchodovat se změnami cen finančního nástroje - v reálných tržních podmínkách - bez nutnosti ho vlastnit. CFD jsou nabízeny pro aktiva jako jsou Forex, akcie, komodity, indexy, kryptoměn a další. CFD využívají finanční páky, což znamená, že můžete použít relativně malé množství kapitálu, známý jako marže, pro získání většího vystavení. Například pákový poměr 1: 2 znamená, že můžete otevřít obchod v hodnotě 2x násobku vašeho kapitálu.

Jak funguje finanční páka?

Dejme tomu, že cena SelfKey roste o 5% nebo klesá. Pokud si myslíte, že cena poroste, můžete otevřít nákupními obchod. Nebo můžete otevřít prodejny obchod, pokud si myslíte, že cena bude klesat. Váš zisk nebo ztráta je určena rozdílem mezi otevírací a uzavírací cenou obchodu vynásobenému množství smluv. Tedy pokud je finanční páka 1: 2 váš "obchod" neskončí v plusu 5%, ale 10%.

Takže jaké jsou hlavní charakteristiky CFD obchodování?

Pro znásobení velikosti vaší pozice můžete použít finanční páku. Otevření prodejních pozic je stejně jednoduché jako otevření kupních pozic, můžete tedy spekulovat i na pokles ceny KEY. Pro začátek obchodování je vyžadováno poměrně malé množství peněz.

SelfKey kalkulačka

SelfKey kalkulačka pro převod ceny na národní měny jednotlivých států, využít ji můžete pro konverzi kurzu Binance Coin na více než 5 jmen včetně CZK nebo USD. Kalkulačka umí i opačný postup, tedy konverze z národních měn do kryptoměn, například BNB k CZK nebo CZK k BNB). Přepočítací koeficienty kryptoměn jsou aktuální - aktualizace probíhá každou minutu.