xtb
Nová aplikace xStation5 u XTB czflag
75% CFD účtů je ztrátových
xtb

vechain

VeChain kurz


menu

VeChain kurz VeChain graf Predikce » Technická analýza Jak koupit VeChain Jak participovat na změně VeChain kurzu VeChain kalkulačka

VeChain » interaktivní graf

Vývoj ceny VeChain (VET) na grafu k USD / CZK / EUR / BTC

Vyzkoušejte obchodní aplikaci u Plus500

76.4% CFD účtů je ztrátových

Technická analýza » budoucí vývoj VeChain kurzu

Predikce nebo prognóza ceny pomocí technické analýzy, jde vůbec cena VeChain predpovědět? Podívejte se na budoucí prognózu vývoje směru ceny kryptoměny VeChain na základě 24 indikátoru technické analýzy grafu. Čísla ve widgetu znázorňují, kolik z použitých indikátorů doporučuje nákup VET » (BUY) = modrá čísla, kolik prodej (SELL) = červená čísla a nebo mohou tyto indikátory predikovat neutrální směr ceny (tkz: do strany) (NEUTRAL) = šedá čísla.


Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru kryptoměny VeChain VET. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.
Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru kryptoměny VeChain, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat VeChain, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj VeChainu je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže predikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrnuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu ceny.

Jak koupit VeChain

Jsou 3 možnosti jak koupit kryptoměnu VeChain, můžete ji buď to koupit přímo na burze/směnárně - jejich seznam naleznete v horní části stránky pod odkazem "kde koupit VeChain", další možností je těžba VET, nicméně v dnešní době už je pro jednotlivce omezená, v neposlední řadě existují různé faucety, ale mezi nimi je spousta podvodů, je tedy třeba si dát pozor.

VeChain lze tedy nakoupit (respektive směnit) za tradiční měny (především americký dolar a euro) nebo i přímo za Bitcoin. Mezi známé burzy a směnárny patří zejména Bitfinex nebo Binance a ostatní směnárny, u kterých můžete koupit najdete v horní části stránky v horní části stránky "kde koupit VeChain".

Jak participovat na změně VeChain kurzu

CFD nebo smlouva o rozdílu Vám umožňuje obchodovat se změnami cen finančního nástroje - v reálných tržních podmínkách - bez nutnosti jej vlastnit. CFD jsou nabízeny pro aktiva jako jsou Forex, akcie, komodity, indexy, kryptoměny a další. CFD využívají finanční páky, což znamená, že můžete použít relativně malé množství kapitálu, známý jako marže, pro získání většího vystavení. Například pákový poměr 1:2 znamená, že můžete otevřít obchod v hodnotě 2x násobku vašeho kapitálu.

Jak funguje finanční páka?

Dejme tomu, že cena VeChain roste o 5% nebo klesá. Pokud si myslíte, že cena poroste, můžete otevřít kupní obchod. Nebo můžete otevřít prodejní obchod, pokud si myslíte, že cena bude klesat. Váš zisk nebo ztráta je určena rozdílem mezi otevírací a uzavírací cenou obchodu vynásobeným množství smluv. Tedy pokud je finanční páka 1:2 váš "obchod" neskončí v plusu 5%, ale 10%.

Takže jaké jsou hlavní charakteristiky CFD obchodování?

Pro znásobení velikosti vaší pozice můžete použít finanční páku. Otevření prodejních pozic je stejně snadné jako otevření kupních pozic, můžete tedy spekulovat i na pokles ceny VET. Pro začátek obchodovaní je vyžadováno poměrně malé množství peněz.
Vyzkoušejte obchodní aplikaci u Plus500

76.4% CFD účtů je ztrátových

VeChain kalkulačka » převod ceny (VET)

Kalkulačka pro převod VeChain kurzu na národní měny jednotlivých států,využít ji můžete pro konverzi kurzu VeChain na více než 5 měn včetně České koruny. Kalkulačka umí i opačný postup, tedy konverze z národních měn do kryptoměn, například VET k CZK nebo CZK k VET. Převodní kurzy kryptoměn jsou aktuální – aktualizace probíhá každou minutu.

Často kladené otázky ohledně kryptoměny VeChain (FAQ)

Níže naleznete výčet nejvíce kladených otázek. Pro zobrazení odpovědi stačí prokliknout příslušné pole.

VeChain můžete nakoupit u ověřených burz jako Binance, Coinmate nebo coinbase. Pro české uživatele je určitě dobrá možnost Binance, jelikož tato směnárna má i české koruny. Hlavně si dejte pozor na zabezpečení účtu. Jak koupit VeChain
VeChain můžete obchodovat i jako CFDs kontrakty. Flexibilní obchodování kryptoměnových CFD vám umožňuje Finanční páka, která je až 1:2. To znamená, že například za 10 000 kč, můžete držet pozici až v hodnotě 20 000kč. Více o tom Jak participovat na změně kurzu VET.
Pomocí CFDs kontraktů můžete spekulovat i na pokles, propad ceny VeChain. Jednoduše zadáte příkaz SELL v obchodní aplikaci. Vše si můžete vyzkoušet i v Demo účtu například u brokera Plus500 nebo eToro
Většina cen a kurzů kryptoměn, které sledujete nemusejí být aktuální, většinou jsou zpožděné o 15 minut, ale mohou být zpožděny i o hodiny nebo celé dny. Proto jsme pro vás nachystali aplikaci, kde se cena VeChainu aktualizuje v reálném čase. Vývoj ceny VeChain v reálném čase.
Zajímá vás, jaky bude mít VeChain kurz za den/týden/měsíc/ nebo rok? Předpovědět správně vývoj ceny VET v podstatě nejde. Nicméně existuje tkz. technická analýza grafu, která vám může pomoci zjistit, zda je v nejbližším období vhodné tuto kryptoměnu prodávat nebo kupovat. Technická analýza