Euro kurz

Obchodovat měnové páry - FOREX 73% CFD účtů je ztrátových

Graf

Dlouhodobý graf vývoj ceny měnového páru EUR/CZK

Zajímá vás Euro kurz a grafy kurzů eura a české koruny CZK nebo amerického dolaru USD a další měnových párů s eurem? Na těchto stránkách naleznete online aktuální vývoj kurzů (naleznete i zde i historii kurzů) Eura EUR do měnových párů jako, amerického dolaru USD, švýcarského franku CHF, britské libry šterlinků GBP, australského dolaru AUD, kanadského dolaru CAD, japonského jenu JPY, jihoafrického randu ZAR, polského zlotého PLN a spousty dalších světových měn. Vývoj Euro kurzu a kurzy dalších měn jsou denně aktualizovány.

Mezi vlivy působící na Euro kurzy patří nabídka a poptávka po měně,tzn. Její nákupy a prodeje, výše obchodní a platební bilance, výše úrokových sazeb a v neposlední řadě kondice domácí ekonomiky a její aktuální událost. Co přesně určuje Euro kurzy ale nelze jednoduše kvantifikovat, vždy se jedná o kombinaci těchto faktorů. Kurzy se docela často pohybují jako na houpačce, jednou nahoru podruhé dolu. Stav kurzů je zapotřebí si neustále hlídat a v tu pravou chvíli jít směnit vaší měnu. Na internetových stránkách denně aktualizujeme stavy kurzů a naleznete je zde i s detailní statistikou, takže se nemusíte bát že informace o kurzech nenajdete.

Aktuální dnešní kurzy EURA. Seznam měnových světových měnových párů. Řazeno dle abecedy. Po rozklinutí přejdete na detail jednotlivého měnového páru - kde najde (aktuální kurzy, grafy, historické ceny a další informace)

Logo eToro
Nabídka Detaily
Minimální vklad 1000 Kč
Akcie a ETF Dostupné
Demo učet Zdarma
Vzdělávání Zdarma
Kopírování investorů Možné
Ochrana pojištění až do výše 1 milionu EUR ve spolupráci s Lloyd's of London. eToro je regulováno několika regulačními autoritami, včetně CySEC a FCA
Varování ohledně rizik: 51% účtů CFD retailových klientů přichází o peníze.