Britská libra kurzy

Aktuální kurzy

Zajímá vás Britská libra kurz a grafy kurzů Britské libry a české koruny CZK nebo amerického dolaru USD a další měnových párů s britskou librou? Na těchto stránkách naleznete online aktuální vývoj kurzů (naleznete i zde i historii kurzů) Britské libry GBP do měnových párů jako, amerického dolaru USD, švýcarského franku CHF, australského dolaru AUD, kanadského dolaru CAD, japonského jenu JPY, jihoafrického randu ZAR, polského zlotého PLN a spousty dalších světových měn. Vývoj Britská libra kurzu a kurzy dalších měn jsou denně aktualizovány.

Co ovlivňuje kurz Britské libry

Mezi vlivy působící na Britská libra kurzy patří nabídka a poptávka po měně,tzn. Její nákupy a prodeje, výše obchodní a platební bilance, výše úrokových sazeb a v neposlední řadě kondice domácí ekonomiky a její aktuální událost. Co přesně určuje Britská libra kurzy ale nelze jednoduše kvantifikovat, vždy se jedná o kombinaci těchto faktorů. Kurzy se docela často pohybují jako na houpačce, jednou nahoru podruhé dolu. Stav kurzů je zapotřebí si neustále hlídat a v tu pravou chvíli jít směnit vaší měnu. Na internetových stránkách denně aktualizujeme stavy kurzů a naleznete je zde i s detailní statistikou, takže se nemusíte bát že informace o kurzech nenajdete.

Britská libra měnové páry

Aktuální dnešní kurzy Britské libry. Seznam měnových světových měnových párů. Řazeno dle abecedy. Po rozklinutí přejdete na detail jednotlivého měnového páru - kde najde (aktuální kurzy, grafy, historické ceny a další informace)
Logo eToro
Nabídka Detaily
Minimální vklad 1000 Kč
Akcie a ETF Dostupné
Demo učet Zdarma
Vzdělávání Zdarma
Kopírování investorů Možné
Ochrana pojištění až do výše 1 milionu EUR ve spolupráci s Lloyd's of London. eToro je regulováno několika regulačními autoritami, včetně CySEC a FCA
Varování ohledně rizik: 51% účtů CFD retailových klientů přichází o peníze.