algorand

Algorand kurz


ALGO

Algorand kurz 1,49 $
Změna ceny za (24 hodin) -3.46 %
Tržní kapitalizace 4 bil. $
Dno a vrchol 1,44 $1,54 $
Objem obchodů 476 mil. $
Změna ceny za 7 dní NaN %

Aktuální graf a vývoj ceny kryptoměny Algorand

Zoom

Kde koupit nebo prodat kryptoměnu Algorand - (ALGO)

Krypotburza / Obchodováný pár Tržní hodnota obchodů za (24h)
Binance - ALGO/USDT 50 mil. $
Coinbase Pro - ALGO/USD 44 mil. $
Huobi - ALGO/USDT 13 mil. $
Binance - ALGO/BTC 11 mil. $
Kucoin - ALGO/USDT 7 mil. $
Binance US - ALGO/USD 4 mil. $
OKEx - ALGO/BTC 4 mil. $
Coinbase Pro - ALGO/BTC 4 mil. $
Binance - ALGO/BUSD 4 mil. $
Kraken - ALGO/USD 3 mil. $
Pionex - ALGO/USDT 3 mil. $
Coinbase Pro - ALGO/EUR 3 mil. $
Chiliz - ALGO/BTC 2 mil. $
Gate.io - ALGO/USDT 1 mil. $
Coinbase Pro - ALGO/GBP 1 mil. $
Huobi - ALGO/BTC 1 mil. $
Binance - ALGO/BNB 1 mil. $
Bkex - ALGO/USDT 642 818 $
BitMax - ALGO/BTC 632 629 $
CoinEx - ALGO/USDT 479 050 $
Bittrex - ALGO/USD 399 122 $
Binance US - ALGO/BUSD 372 928 $
MXC - ALGO/USDT 342 597 $
Kraken - ALGO/ETH 321 244 $
Kucoin - ALGO/BTC 308 576 $

Algorand kalkulačka


Historické ceny a hodnoty kryptoměny Algorand

Datum Otevírací rozpětí Dno a vrchol Objem obchodů

Novinky týkající se kryptoměny Algorand

Titulek zprávy Server Date

menu

Algorand graf Algorand - predpoved / prognóza ceny Jak koupit Algorand Jak vydělat Algorand kurzu Algorand kalkulačka

Algorand - predpoved / prognóza ceny

Predikce nebo prognóza ceny do budoucna pomocí technické analýzy. Čísla ve widgetu znázorňující, kolik z různých indikátorů doporučuje na nákup / prodej Algorand, dle časové osy od 1 hodiny do 1 měsíce.


Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru kryptoměny Algorand. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.

Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru kryptoměny Algorand, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj kryptoměny Algorand je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže předikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrňuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu.

Jak koupit Algorand

Jsou 3 možnosti jak koupit kryptoměnu Algorand, můžete ji buď to koupit přímo na burze / směnárně - jejich seznam naleznete v horní části stránky pod odkazem "kde koupit", další možností je těžba, nicméně v dnešní době už je pro jednotlivce omezená, v neposlední řadě existují různé Faucet stránky, ale mezi nimi je mnoho podvodů, je tedy třeba si dát pozor.

Jak vydělat na Algorand kurzu

CFD nebo smlouva o rozdílu Vám umožňuje obchodovat se změnami cen finančního nástroje - v reálných tržních podmínkách - bez nutnosti ho vlastnit. CFD jsou nabízeny pro aktiva jako jsou Forex, akcie, komodity, indexy, kryptoměn a další. CFD využívají finanční páky, což znamená, že můžete použít relativně malé množství kapitálu, známý jako marže, pro získání většího vystavení. Například pákový poměr 1: 2 znamená, že můžete otevřít obchod v hodnotě 2x násobku vašeho kapitálu.

Jak funguje finanční páka?

Dejme tomu, že cena Algorand roste o 5% nebo klesá. Pokud si myslíte, že cena poroste, můžete otevřít nákupními obchod. Nebo můžete otevřít prodejny obchod, pokud si myslíte, že cena bude klesat. Váš zisk nebo ztráta je určena rozdílem mezi otevírací a uzavírací cenou obchodu vynásobenému množství smluv. Tedy pokud je finanční páka 1: 2 váš "obchod" neskončí v plusu 5%, ale 10%.

Takže jaké jsou hlavní charakteristiky CFD obchodování?

Pro znásobení velikosti vaší pozice můžete použít finanční páku. Otevření prodejních pozic je stejně jednoduché jako otevření kupních pozic, můžete tedy spekulovat i na pokles ceny ALGO. Pro začátek obchodování je vyžadováno poměrně malé množství peněz.

Algorand kalkulačka

Algorand kalkulačka pro převod ceny na národní měny jednotlivých států, využít ji můžete pro konverzi kurzu Binance Coin na více než 5 jmen včetně CZK nebo USD. Kalkulačka umí i opačný postup, tedy konverze z národních měn do kryptoměn, například BNB k CZK nebo CZK k BNB). Přepočítací koeficienty kryptoměn jsou aktuální - aktualizace probíhá každou minutu.