celsius-network

Celsius Network kurz


Obchodovat kryptoměny u Plus500
72% CFDs účtů je ztrátových

CEL

Celsius Network kurz 7,04 $
Změna ceny za (24 hodin) -3.44 %
Tržní kapitalizace 2 bil. $
Dno a vrchol 6,7 $7,31 $
Objem obchodů 20 mil. $
Změna ceny za 7 dní NaN %

Aktuální graf a vývoj ceny kryptoměny Celsius Network

Zoom

Kde koupit nebo prodat kryptoměnu Celsius Network - (CEL)

Krypotburza / Obchodováný pár Tržní hodnota obchodů za (24h)
FTX (Spot) - CEL/USD 4 mil. $
Uniswap V2 - CEL/WETH 1 mil. $
Liquid - CEL/USDT 1 mil. $
Liquid - CEL/BTC 1 mil. $
Liquid - CEL/USDC 975 593 $
Indodax - CEL/IDR 37 319 $
HitBTC - CEL/BTC 20 334 $
Liquid - CEL/ETH 708 819 $
BitMart - CEL/ETH 479 783 $
HitBTC - CEL/ETH 2 639 $
ATOMARS - CEL/ETH 0 $
ATOMARS - CEL/BTC 0 $
Switcheo Network - CEL/ETH 0 $

Celsius Network kalkulačka


Historické ceny a hodnoty kryptoměny Celsius Network

Datum Otevírací rozpětí Dno a vrchol Objem obchodů

Novinky týkající se kryptoměny Celsius Network

Titulek zprávy Server Date

menu

Celsius Network graf Celsius Network - predpoved / prognóza ceny Jak koupit Celsius Network Jak vydělat Celsius Network kurzu Celsius Network kalkulačka

Celsius Network - predpoved / prognóza ceny

Predikce nebo prognóza ceny do budoucna pomocí technické analýzy. Čísla ve widgetu znázorňující, kolik z různých indikátorů doporučuje na nákup / prodej Celsius Network, dle časové osy od 1 hodiny do 1 měsíce.


Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru kryptoměny Celsius Network. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.

Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru kryptoměny Celsius Network, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj kryptoměny Celsius Network je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže předikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrňuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu.

Jak koupit Celsius Network

Jsou 3 možnosti jak koupit Celsius Network, kryptoměnu můžete buď to koupit přímo na burze / směnárně jako Binance a další - jejich seznam naleznete v horní části stránky pod odkazem "kde koupit", další možností je těžba, nicméně v dnešní době už je pro jednotlivce omezená, v neposlední řadě existují různé Faucet stránky, ale mezi nimi je mnoho podvodů, je tedy třeba si dát pozor.

Jak vydělat na Celsius Network kurzu

CFD nebo smlouva o rozdílu Vám umožňuje obchodovat se změnami cen finančního nástroje - v reálných tržních podmínkách - bez nutnosti ho vlastnit. CFD jsou nabízeny pro aktiva jako jsou Forex, akcie, komodity, indexy, kryptoměn a další. CFD využívají finanční páky, což znamená, že můžete použít relativně malé množství kapitálu, známý jako marže, pro získání většího vystavení. Například pákový poměr 1: 2 znamená, že můžete otevřít obchod v hodnotě 2x násobku vašeho kapitálu.

Jak funguje finanční páka?

Dejme tomu, že cena Celsius Network roste o 5% nebo klesá. Pokud si myslíte, že cena poroste, můžete otevřít nákupními obchod. Nebo můžete otevřít prodejny obchod, pokud si myslíte, že cena bude klesat. Váš zisk nebo ztráta je určena rozdílem mezi otevírací a uzavírací cenou obchodu vynásobenému množství smluv. Tedy pokud je finanční páka 1: 2 váš "obchod" neskončí v plusu 5%, ale 10%.

Takže jaké jsou hlavní charakteristiky CFD obchodování?

Pro znásobení velikosti vaší pozice můžete použít finanční páku. Otevření prodejních pozic je stejně jednoduché jako otevření kupních pozic, můžete tedy spekulovat i na pokles ceny CEL. Pro začátek obchodování je vyžadováno poměrně malé množství peněz.


Obchodovat kryptoměny u Plus500
72% CFDs účtů je ztrátových

Celsius Network kalkulačka

Celsius Network kalkulačka pro převod ceny na národní měny jednotlivých států, využít ji můžete pro konverzi kurzu Binance Coin na více než 5 jmen včetně CZK nebo USD. Kalkulačka umí i opačný postup, tedy konverze z národních měn do kryptoměn, například BNB k CZK nebo CZK k BNB). Přepočítací koeficienty kryptoměn jsou aktuální - aktualizace probíhá každou minutu.