xtb
Založte si demo účet zdarma 
79% CFD účtů je ztrátových
xtb


index-cooperative

Index Cooperative kurz


INDEX

Index Cooperative kurz 35,78 $
Změna ceny za (24 hodin) 10.02 %
Tržní kapitalizace 53 mil. $
Dno a vrchol 32,5 $36,78 $
Objem obchodů 810 569 $
Změna ceny za 7 dní NaN %

Aktuální graf a vývoj ceny kryptoměny Index Cooperative

Zoom

Kde koupit nebo prodat kryptoměnu Index Cooperative - (INDEX)

Krypotburza / Obchodováný pár Tržní hodnota obchodů za (24h)
Uniswap V2 - INDEX/WETH 127 994 $
Uniswap V2 - INDEX/USDC 989 $

Index Cooperative kalkulačka


Historické ceny a hodnoty kryptoměny Index Cooperative

Datum Otevírací rozpětí Dno a vrchol Objem obchodů

Novinky týkající se kryptoměny Index Cooperative

Titulek zprávy Server Date

menu

Index Cooperative graf Index Cooperative - predpoved / prognóza ceny Jak koupit Index Cooperative Jak vydělat Index Cooperative kurzu Index Cooperative kalkulačka

Index Cooperative graf

Vývoj ceny Index Cooperative (INDEX) na grafu k USD / EUR / BTC


Index Cooperative - predpoved / prognóza ceny

Predikce nebo prognóza ceny do budoucna pomocí technické analýzy. Čísla ve widgetu znázorňující, kolik z různých indikátorů doporučuje na nákup / prodej Index Cooperative, dle časové osy od 1 hodiny do 1 měsíce.


Vysvětlivka: Využítí technické analýzy nám může upřesnit budoucí vývoj směru kryptoměny Index Cooperative. Tento nástroj slouží především k hrubému odhadu vývoje směru a růstu, skládá se z 24 indikátorů technické analýzy. Jedná se tedy o pokročilý nástroj, který zobrazuje hodnocení (rating BUY nebo SELL) na základě technických ukazatelů. Hodnocení jsou zobrazena v reálném čase a to na škále od 1 minuty až po 1 měsíc.

Upozorňujeme: že tento nástroj umožňuje pouze hrubý a orientační odhad predikce vývoje směru kryptoměny Index Cooperative, rozhodně nedoporučujeme obchodovat, nebo nakupovat, podle tohoto nástroje, jelikož cena a vývoj kryptoměny Index Cooperative je ovlivněna dalšími mnoha faktory například fundamentálními zprávami z celého světa, geopolitickými událostmi a dalšími riziky, které nikdo nemůže předikovat dopředu a které tento nástroj pochopitelně nezahrňuje ve svém hodnocení vývoje směru pohybu.

Jak koupit Index Cooperative

Jsou 3 možnosti jak koupit kryptoměnu Index Cooperative, můžete ji buď to koupit přímo na burze / směnárně - jejich seznam naleznete v horní části stránky pod odkazem "kde koupit", další možností je těžba, nicméně v dnešní době už je pro jednotlivce omezená, v neposlední řadě existují různé Faucet stránky, ale mezi nimi je mnoho podvodů, je tedy třeba si dát pozor.

Jak vydělat na Index Cooperative kurzu

CFD nebo smlouva o rozdílu Vám umožňuje obchodovat se změnami cen finančního nástroje - v reálných tržních podmínkách - bez nutnosti ho vlastnit. CFD jsou nabízeny pro aktiva jako jsou Forex, akcie, komodity, indexy, kryptoměn a další. CFD využívají finanční páky, což znamená, že můžete použít relativně malé množství kapitálu, známý jako marže, pro získání většího vystavení. Například pákový poměr 1: 2 znamená, že můžete otevřít obchod v hodnotě 2x násobku vašeho kapitálu.

Jak funguje finanční páka?

Dejme tomu, že cena Index Cooperative roste o 5% nebo klesá. Pokud si myslíte, že cena poroste, můžete otevřít nákupními obchod. Nebo můžete otevřít prodejny obchod, pokud si myslíte, že cena bude klesat. Váš zisk nebo ztráta je určena rozdílem mezi otevírací a uzavírací cenou obchodu vynásobenému množství smluv. Tedy pokud je finanční páka 1: 2 váš "obchod" neskončí v plusu 5%, ale 10%.

Takže jaké jsou hlavní charakteristiky CFD obchodování?

Pro znásobení velikosti vaší pozice můžete použít finanční páku. Otevření prodejních pozic je stejně jednoduché jako otevření kupních pozic, můžete tedy spekulovat i na pokles ceny INDEX. Pro začátek obchodování je vyžadováno poměrně malé množství peněz.

Index Cooperative kalkulačka

Index Cooperative kalkulačka pro převod ceny na národní měny jednotlivých států, využít ji můžete pro konverzi kurzu Binance Coin na více než 5 jmen včetně CZK nebo USD. Kalkulačka umí i opačný postup, tedy konverze z národních měn do kryptoměn, například BNB k CZK nebo CZK k BNB). Přepočítací koeficienty kryptoměn jsou aktuální - aktualizace probíhá každou minutu.